The best advice for better living

FAIL (the browser should render some flash content, not this).

aktuálně

Ctíme JEDINEČNOST Vašeho DOMOVA.

 

Naše domovy jsou naše ráje a jsou
odrazem naší osobnosti.

My v zútulníme jsme nová generace designérů, která se vždy přizpůsobí
Vašim finančním možnostem.

portfolio

Váš domov je ta nejcenější investice, kterou jste kdy uskutečnili a každý z nás si zaslouží, aby byl jeho domov stylový, příjemný a pohodlný. Naši talentovaní designéři Vám mohou pomoci vytvořit domov Vašich snů.

Poradíme Vám to nejlepší možné řešení přímo pro Vás.

Rádi Vám pomůžeme při zařizovaní interiéru dle Vašich konkrétních potřeb a přání, ergonomických pravidel a to tak,
aby splňoval nejen estetickou, ale i funkční stránku. Navrhneme Vám nejlepší možné řešení dispozice, barevné řešení interiéru i vhodné doplňky a dekorace - VŽDY V SOULADU S VAŠIMI FINANČNÍMI MOŽNOSTMI.

Ke každému projektu Vám rádi zhotovíme kvalitní výkresovou dokumentaci.

Zaměřujeme se na schopnost vyjádřit klientovi prvotní myšlenku, nápad a koncept skicou. Jde o rychlý a jasný způsob,
jak Vám přiblížit navrhované řešení. Z tohoto důvodu klademe velký důraz na výtvarné schopnosti našeho kreativního týmu.

Naše realizace zahrnují nepřeberné množství stylů. Pro každého klienta navrhujeme na základě jedinečného konceptu.
Pro Vaši představu a inspiraci Vám nejvýznamnější styly představujeme.

KLASICIZUJÍCÍ ANTIK STYL
osobitý styl navazující na tradice starých klasických stylů. Oslavuje tradiční hodnoty a materiály.
V antik interiéru se budete cítit, jako byste se přenesli v čase o několik desetiletí či století zpět.
Antik – komfort s kapkou nostalgie. Stále více je oblíbená kombinace starých klasických prvků (lampy, křesla) v konceptu moderních interiérů.

KONZERVATIVNÍ STYL
staví na tradici a nadčasové kvalitě. Konzervativní styl je konzistentní, reprezentativní a trvalý. Staví na tradičních materiálech a tvarech a na hodnotách prověřených časem. Konzervativní styl – harmonie tmavých tónů a přírody. Konzervativní styl je charakteristický nábytkem z masivního dřeva, kůže, kovu a skla. Vychází z přírodních materiálů. Staví na osvědčených dekoratérských postupech, solidnosti a jistotě.

MODERNÍ STYL
klade důraz  na funkční využití celého interiéru, na technologii a využití vestavěných spotřebičů, ale nerezignuje
ani na osobitý vkus majitele. Kombinuje jednoduché tvary a linie s celkovou funkčností a praktičností bydlení.

VENKOVSKÝ STYL PROVENCE
venkovský francouzský styl, pocházející z Provence na pobřeží Středozemního moře. Interiéry odrážejí krásy přírody, harmonie a jednoduchosti. Charakteristický je vtisk starověku - mírně opotřebované a popraskané plochy, dřevěné trámy
na stropě, dřevěný a starý nábytek, hrubě omítnuté stěny či lícové zdivo, pastelové barvy s jasně barevnými akcenty, typické barvy jsou odstíny  terakoty, levandule a slunečnice. Jasné barvy jsou ředěné bílou - jakoby prozářené sluncem.

PESTROBAREVNÝ STYL
V interiéru je použito barevých stěn (výmalba, tapety) či barevného nábytku, doplňků, textílií a pododně.

MINIMALISMUS
vyznačuje se čistými liniemi bez zdobení a zbytečných detailů, má moderní nadčasový nádech a vytváří jednoduché čisté interiéry. Je čistý, jednoduchý, praktický a ambiciózní.  Minimalistický styl podřizuje vše funkčnosti a praktickému využití.
To však neznamená, že rezignuje na eleganci a vkus – vždyť v jednoduchosti je krása!

POP ART
představte si tvorbu umělce Andy Warhola a jí inspirované interiéry. Nadneseně řečeno jsou pop art interiéry jako plakát od umělce.

EKLEKTICKÝ STYL
spojuje různé prvky a styly v jeden sourodý celek. Eklektický styl spojuje věci, které k sobě zdánlivě nepatří, ale rozumějí si. Pojímá každou místnost po svém, v jiném duchu, ale celek nepůsobí nesourodě. Představte si například kuchyňský stůl s pěti zcela odlišnými židlemi, avšak z celku jste nadšeni, jak působí příjemným a hravým dojmem.

STYL FENG SHUI
čínské učení staré tisíciletí vnáší rovnováhu a pozitivní energii do našich domovů pomocí tvarů, barev, květin, materiálů a vůní. Objevte sílu starodávného feng shuii a jeho pozitivní vliv na Vaši psychiku i zdraví. Učení vychází z poznání člověka a přírody, kde domov hraje roli důležitého prostředníka. Umění Feng Shui, neboli čínské symboly pro vítr a vodu, začíná s výběrem místa k bydlení, návrhem domu, či bytu a samozřejmě vnitřním interiérem konče.

JAPONSKÝ STYL
je veden geometrií a přírodou. Typické jsou ja
sné tvary, přírodní barvy, strohost, lehkost, funkčnost a jednoduchost. Japonské pokoje dokáží uchvátit harmonií a čistotou, která z nich vyzařuje. Jsou vzdušné a prostorné s minimalistickým nádechem. Nepřítelem číslo jedna  je přílišná zdobnost a přemíra nábytku. Tradiční japonský dům je v zásadě vyplněn pouze dřevem, popřípadě v kombinaci s kamenem. Japonci jen vzácně nábytek lakují, když k tomu dojde, jedná se většinou o černou nebo červenou, která zářivě kontrastuje s bílou. Na černo-bílé kombinace dekorací nedají Japonci dopustit.

MAROCKÝ STYL
okouzlující vůně orientu, i tak můžeme popsat marocký styl. Je plný barev, dřevěného nábytku, lampiček, polštářků, koberců, závěsů a vůní. Marocký styl ocení hlavně ti, kteří bydlí ve starším bytě či domě a nechtějí investovat do velkých změn.
Tento orientální styl těží z lehkosti dekorativních látek, které například používá místo tapet a jako dekoraci na stropy.

SKANDINÁVSKÝ STYL
je vhodný pro ty, kteří mají rádi přírodu. Používá charakteristické barvy i materiály. Umí být syrový, strohý, umírněný,
ale zároveň i moderní a dekorativní. Neustále se obrací k přírodě, dřevu, kameni a sklu. Skrze jemné neutrální tóny pouští
do interiéru světlo, kombinuje moderní a tradiční materiály, používá přírodní tkaniny, svíčky, textilie s pruhy a květinami i jednoduché, bílé plátno.  Je to styl, který dokáže interiér naplnit lehkostí a vzdušností v letních měsících a přátelskou, hřejivou atmosférou v zimním období.

ETNO STYL
dokáže vdechnout interiéru vzrušující vůni orientu a exotiky. Málokdy je celý interiér ve stylu etno, většinou jde o část domu
či bytu, která je věnovaná pro suvenýr, který jste si přivezli ze svých exotických prázdnin. Etno styl hýří barvami, květinami, vzory a zvířecími motivy. Může být jednoduchý i barevný, veselý i tajemný, vzrušující i uklidňující. Typické jsou ručně tkané koberce, polštáře z přírodních textilií s bohatými originálními vzory, hliněnou keramiku, kovové lampy a svícny, zvířecí artefakty, totemy a masky, výrobky z kamenů, kůže a mušlí.

ECO STYL
je úzce spjatý se zdravím a přírodou. Hlavním materiálem je dřevo. To je často doplňováno o kámen a sklo, nevyhýbá se ani použití moderních plastových materiálů, recyklátům z plastu a papíru. V eko interiérech se často používají neutrální přírodní tóny, ale jsou mu vlastní i sytější, zemité odstíny. Eko styl je šetrný ke svému okolí, je komfortní, vyrovnaný, udržitelný i ekologický.

EXTRAVAGANTNÍ STYL
výjimečný a provokativní, hravý, originální až šokující. Zakládá si na kontrastu a protikladech, zdánlivé disharmonii.V extravagantních interiérech se plně odráží osobitost majitele. Jeho sklony k výstřednosti, revoltě a odporu ke konformitě. Pro někoho možná kýč nebo zosobněný nevkus, v každém případě je to ale výjimečný, vysoce individuální styl.

Každý interiér je synergií prvků z jednotlivých stylů, vždy podle výběru a preferencí každého klienta.

Krásné a harmonické bydlení je přirozenou touhou každého z nás, tak proč ho nemít taky?